Čimický podzim 2024 - exkurze 6.A a 9.B dne 24.9.

24.9.2024 |  Pavla Feinermannová
Čimický podzim 2024 - exkurze 6.A a 9.B dne 24.9.

Dnes jsme zavítali do Evropského parlamentu, který má v Praze zastoupení na Národní třídě.

Čekaly nás interaktivní tabule, panely , tablety a mapy, na kterých žáci nalezli  zajímavosti, zvláštnosti a hodně informací, které se týkají i toho, jak Evropská unie ovlivňuje v pozitivním slova smyslu život "obyčejných" lidí.
Poté jsme v sále okolo kulatého stolu zhlédli film, který dětem umožnil pochopit, jak je důležité být součástí Evropské unie, jak si jednotlivé země mohou pomáhat a kolik toho společně můžeme dokázat.