9.A - poznávání památek Prahy

31.5.2024 |  Pavla Feinermannová
9.A  - poznávání památek Prahy
Ve čtvrtek 30.5.2024 čekala 9.A exkurze spojená s poznáváním památek a různých architektonických stylů.

Začali jsme Pohořelcem, tedy nejvyšším místem a pak jsme se již spouštěli k Černínskému paláci, Loretě, Hradčanskému náměstí obklopenému několika nádhernými budovami. Bonbónkem pak byl Pražský hrad, snad turisty nejnavštěvovanější historická památka. Načasování bylo vskutku přesné, protože jsme zahlédli a šťastní jedinci se i vyfotili s našimi hokejisty - mistry světa. Pro všechny děti, chlapce i dívky, snad největší zážitek dne. Počasí nám nepřálo, ale štěstí bylo při nás. :-))